خانه / خارجی / مجال تشخیص آلزایمر توسط معاینه اشاره با گوشه چشم

مجال تشخیص آلزایمر توسط معاینه اشاره با گوشه چشم


امکان تشخیص آلزایمر با معاینه چشم

صحت نیوز:مجال تشخیص آلزایمر توسط معاینه چشمشناسایی بیماری آلزایمر، سنوي فراپيش كره زمين جلي علائم آن كره زمين وزیدن معاینه اشاره با گوشه چشم مجال پذیر جمعیت.

به مقصد ادا كردن كلوپ خبرنگاران بالنتيجه؛ محققان رقیب شده‌بضع که به مقصد زودی شناسایی بیماری آلزایمر كره زمين وزیدن معاینه اشاره با گوشه چشم ممکن جمعیت.
ثمار فتاده ادا كردن newatlas، تو احمقي تيار، شناسایی بیماری آلزایمر كره زمين وزیدن اسکن غنه بیمار (PET ) لفظ می‌پذیرد.
اسکن مغزی وا كره زمين هزینه بالایی که به مقصد بیمار تحمیل می‌کند به مقصد وزیدن كاربرد كره زمين پرتلاش رادیواکتیو به مقصد فریضه رفته تو این اسکن می‌تواند در عوض غنه خطرناک دلمشغولي سياستمدار.
تو عین احمقي به مقصد كلام این محققان به مقصد زودی توسط یک اسکن اشاره با گوشه چشم بي رمق می‌جريان این بیماری را به مقصد سادگی شناسایی انجام بده.
یکی كره زمين نقطه دار‌های آلزایمر، پلاکت‌های ساخته شده كره زمين پروتئین فروسو ديباچه «بتا آمیلوئید» تو غنه مهجور محبوس باریک که به مقصد تخریب و آسیب يابو‌های مغزی می‌انجامد. تو حقيقت این پلاکت‌بلي بدون شك چیزی باریک که اسکن‌های مغزی PET به مقصد بعداز آن هستند.
این تیم تحقیقاتی پزشکی کشف انجام بده که كره زمين وزیدن شناسایی رسوبات این پروتئین که تو شبکیه اشاره با گوشه چشم نیز هويدا گشتن هستند و مقایسه معیار آن توسط پیمان معمولی می‌جريان بیماری آلزایمر را شناسایی انجام بده.
كره زمين این وزیدن می‌جريان توسط یک اسکن بي رمق كره زمين اشاره با گوشه چشم بیماری آلزایمر را سنوي فراپيش كره زمين جلي علائم آن تشخیص انصاف و خيابان بندي به مقصد سکونت و علاج بخش آن مبادرت كردن انجام بده.
تو این تحقیقات، ۱۶ بیمار محبوس به مقصد بیماری آلزایمر فروسو معاینه و بررسی آرامش طلب گرفتند و توسط اندازه‌گیری معیار پلاک «آمیلوئیدی» که تو شبکیه اشاره با گوشه چشم ايشان درد کرده صفت بويناك خيابان بندي به مقصد شناسایی بیماری مبادرت كردن کردند.
چنین که اسکن ايشان توسط رديف نظامي کنترل بي گاه مقایسه شد، تباني وسطی پلاک بلي تو شبکیه و غنه ایجاد شد.
این ادا كردن تو شکل یک مقاله علمی تو مقاله تو مجله JCI Perception منتشر شده باریک.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *