سه شنبه , فروردین ۱۹ ۱۳۹۹
خانه / دانستنیها پزشکی سلامت / جاذبه های کشور چین

جاذبه های کشور چین

چین، پر جمعیت ترین کشور دنیا، پایتخت آن شهر پکن، کشورهای قرقیزستان، افغانستان، هندوستان، کره شمالی، روسیه، تاجیکستان، ویتنام و …. از جمله همسایه های چین هستند و چین در جنوب شرق آسیا واقع شده است. آب وهوای چین بسیار متنوع می باشد. در صورتی که هرچه به شمال این کشور برویم آب و هوای چهار فصل با تابستان گرم و زمستان سرد روبرو خواهید شد و هرچه به جنوب این کشور نزدیک شوید آب و هوای معتدلی را تجربه خواهید داشت. بهترین زمان سفر به چین در روزهای بلند بهار و شب های بلند پاییز است.  چرا که در تور بهار چین آب و هوای مطبوعی در چین جریان دارد و دامن طبیعت بر دشت ها و جلگه ها باز شده است. در پاییز نیز بارندگی های فصل تابستان کاهش چشمگیری پیدا میکند و در کل دمای مناسبی بر چین حاکم است. ماه سپتامبر تنها زمان مناسب برای بازدید از باغ موزه قصر پکن می باشد. برای معرفی بیشتر این تور با ما همراه باشید.

تور چین | تور ارزان چین

تور چین

تور چین | قیمت تور چین | تور ارزان چین | تور لحظه آخری چین

جاذبه های گردشگری چین در نوع خودش بی نظیر است و تنوع بالایی دارد. مانند شهر ممنوعه که شهر تاریخی و سنتی در چین به شمار میرود که خود محل های مختلفی همچون دروازه نیروی ایزدی، قصر تای حه، قصر جون حه، قصر بایو حه، دروازه پاکی بهشتی، دروازه گلباران غربی و … را دارا است. قصر تابستانی در پکن، معبد آسمانی، دیوار چین، میدان تیان آن من، آرامگاه یا معبد مینگ، پارک بِی های، معبد لاما و موزه ملی چین و موارد دیگر آثار دیدنی چین هستند. در تور چین  بازدید از معابد چینی، قصرهای فریبنده و زیبا و موزه های چین را فراموش نکنید. قیمت تور چین در فواصلی از سال کاهش پیدا میکند و تور لحظه آخری چین به شما پیشنهاد میگردد. در این صورت میتوانید زمان تور چین خود را با یکی از جشنواره های چین هماهنگ نمائید. جشنواره فانوس در مارس، فستیوال اونگ مینگ در آوریل، جشنواره قایقرانی اژدها در ژوئن، جشنواره ماه در سپتامبر، فستیوال ۲ عدد ۹ در اکتبر و جشنواره انقلاب زمستانی در دسامبر اشاره داشته باشیم. در صورتی که مایل هستید در تور ارزان چین خرید ارزانی داشته باشید، میتوانید به بازار ارزان فروش مراجعه کنید و در این محل اجناسی که در کارخانه به حالت قدیمی درآمده و یا دست دوم بوده خرید کنید و تجربه خوبی را در تور چین ارزان برای خود ثبت نمائید. مراکز خرید به روزی همچون مرکز خرید پلازا ۶۶، فروشگاه جیبو گوانگ، فروشگاه تایمز اسکوئر و فروشگاه سوپر برند از مراکز خرید شانگهای در چین هستند. تور چین و تور چین با هواپیما توسطنت تورز ارائه میشود. برای اطلاع یافتن از شرایط تور چین لطفا به نت تورز مراجعه نمائید.

چین

جمهوری خلق چین یکی از کشور های وسیع دنیا است که در قسمت شرقی قاره آسیا واقع شده است . این کشور سومین کشور بزرگ جهان بدون آب های آن و سومین کشور جهان به لحاظ مرز خاکی می باشد . با دارا بودن جمعیتی نزدیک به  میلیارد نفر ، پرجمعیت ترین کشور جهان شناخت شده است . این کشور توسط حزب کمونیست چین در یک نظام تک حزبی اداره می شود . امروزه چین یکی از کشور های رشد یافته به حساب می آید . رشد اقتصادی آن بسیار سریع تر از دیگر کشور هاست . به دلیل دارا بودن نیروی کار بسیار ، چین هر چیزی را می تواند برای سایر کشور ها بسازد ، از این رو این کشور اولین صادر کنند بزرگ در جهان و دومین وارد کننده کالا می باشد . امپراتوری چین از دیر وباز یکی از امپراتوری های قوی در جهان بوده است . این امپراطوری ها در کنار رود زرد در شمال چین شکل یافته و کم کم مناطق دیگر چین را در بر گرفته اند . به دلیل وسعت زیاد آن ، اگر از شرق به غرب برویم یا از جنوب به شمال ، شاهد تفاوت های چشمگیری در آب و هوای این کشور خوهایم بود . اقلیم های متنوعی در این سرزمین وجود دارد که باعث گردیده است پوشش گیاهی منحصر به فردی به وجود آید به دنبال آن نیز حیات وحش متنوعی ، ایجاد شده است . بیشتر حیواناتی را که شما تا به حال در زندگی خود ندیه اید در این کشور وجود دارد . زیبایی های چین بسیار فاوان هستند ، بعضی مناطق آن به گونه ای هستند که شاید ماه ها نیاز داشته باشد تا بتوان آن جا را نظار کرد . بنابراین شما در یک سفر چند روزه نمی توانید از تمام چین بازدید نمایید . این کشور با سیاست هایی که چند ساله در پیش گرفته است خواهان این میباشد که در صنعت گردشگری همچون دیگر صنعت ها ممتاز گردد بنابراین با جدیت بر روی ان ها در حال کار کردن می باشد . تور چین در هر کشوری از جمله تور های محبوب تلقی می گردد .

تور چین

معمولا قیمت تور جین در مقایسه با دیگر تور ها کمی گران تر تمام می شد و آن هم به دلیل وسعت و طولانی بودن سفر آن می باشد . در صنعت گردشگری چیزی که برای یک گردشگر بسیار حائز اهمیت است ، جاذب های طبیعی و چشم انداز ها زیبا از محیط می باشد ، چین از این نظر بسیار غنی می باشد و کشوری را در جهان یافت نمی کنید که بتواند در این عرصه با چین رقابت داشته باشد ، بنابراین اینده درخشانی برای صنعت گردشگری آن دیده می شود . هنگامی که به این سرزمین سفر می کنید باید با خودتان عهد کنید که بار دیگر بدن جا باز می گردید . دل کندن از این سرزمین کمی سخت به نظر م اید . البته برای دیدن جا های دیدنی باید دوباره به کشور چین باز گریدد . همانگونه که گفته شد این سرزمین بسیار پهناور می باشد و هر نقطه و مکانش پر از زیبایی های خدادای می باشد . شما با یک سفر چند روزه نمی توانید از همه آن نقاط دیدن نمایید . جاذبه های چسن بسیار فراوان می باشند . در این مبحث قصد داریم درباره بعضی از آن ها به اختصار توضیح دهیم . یکی از این جاذبه های بی نظیر شهر ممنوعه می باشد . شهر ممنوعه به روایتی وسیع ترین و کامل ترین مجموعه معماری چوبی در دنیا می باشد . این شهر در سال به دستور جو دی دوم امپراتور چین از سلسه مینگ شروع به ساخته شدن شد و در عرض چهار سال تکمیل گردید . شگفتی های فراوانی در این منطقه وجود دارد .

مشور زیبای چین

هنگامی که به دیدار آن می روید ابتدا چند ثانیه ای اختیارتان را از دست می دهید . چشم تان تا به حال چنین چیز زیبایی را نیدده است بنابراین حق دارد که بدان دوخته شود . این اثر  ماندگار و بی نظیر در زمینی مستطیل شکل به سطح ۷۲ هکتار ساخته شده است  .دیواری به ارتفاع ۱۰ متر و خندقی به عرض ۵۲ متر دور تا دور آن کشیده شده است . در هر ضلع آن یک دروازه وجود دارد . دیوار ها آن قدر ضخیم و مستحکم ساخته شده اند که می توانستد در برابر ضربات توپخانه آن زمان مقاومت نمایند . بر طبق دستنوشته های تاریخی در زملن سلسله مینگ حدود ۱۰۰ هزار صنعتگر و یک میلیون کارگر در ساخت این مجموعه شگفت انگیز دخالت داشته اند . بدون شک این مجموعه یکی از بی نظیر ترین مجموعه های جهان هستی می باشد که به دست انسان ساخته شده است . زیبایی های آن باورنکردنی می باشد شما برای چند لحظه فقط بدان خیره می شوید . اطراف ان را دریاچه های در برگرفته است که بر زیبایی هر چه بیشتر این منطقه افزوده است . بازدید از این شهر همیشه در تور ها در اولویت بوده است . بسیاری از ور ها به گونه ای هستند که شما را با زیباترین و دیدنی ترین مناطق چین آشنا می کنند و مطمئن باشید که این بازدید از شهر ممنوعه در راس آن ها قرار دارد .

دیوار چین

تور چین همیشه از تور ها پر طرفردار بوده است و این به شور خودمان نیز منتهی می گردد . مردم ما علاقه شدیدی دارند که زیبایی های این عالم را نظاره نمایند اما به دلیل مشکلاتی شاید نتوانند به آرزوی خود برسند  تور چین یکی از راه های است که می تواند انسان را به آرزوی دیرینه خود برساند . به دلیل این که کشور چین از کشورمان اندکی دور می باشد معمولا قیمت تور چین گرانتر از سایرین خواهد بود و این شاید دلیل باشد که مردم را از تماشای این کشور باز می دارد . هر ساله در زمان تعطیلات با کاهش قیمت تور چین سیل عظیمی از مردم روانه این کشور می شوند و از زیبای های آن دیدن می نمایند . تور چین یکی از هیجان انگیز ترین سفر ها در زندگی هر فردی می باشد . شما در این تور به شهر پکن که یکی از قدیمی ترین و بزرگترین شهر های جهان می باشد ، سفر می کند . در این شهر نزدیکی به ۲۱۱ میلیون نفر انسان وجود دارد و یکی از دیدنی ترین شهر های جهان به شمار می رود . فرودگاه پکن دومین فرودگاه شلوغ جهان می باشد که پرواز های ان به سایر نقاط دنیا همیشگی می باشد . این خود از میزان توریست و گردشگری که به این شهر می آیند حکایت می کند . باستانش ناسان بر این عقیده اند که شهر پکن از هزار اول قبل از میلاد وجود داشته است و به آن جی گفته می شد . این شهر باستانی امروزه مفقود شده و تلاش باستان شناسان برای پیدا کردن بقایای ان تا کنون ناکام مانده است .

 

 

 

منبع : https://net-tours.net

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *