چهارشنبه , خرداد ۲ ۱۳۹۷
خانه / دانستنیها پزشکی سلامت / در کلینیک کاوش بخوانید: در کدام شهرها بارش برف و باران خواهیم داشت؟

در کلینیک کاوش بخوانید: در کدام شهرها بارش برف و باران خواهیم داشت؟


در کدام شهرها بارش برف و باران خواهیم داشت؟

سلامت نیوز:امروز در بخش هایی از شمال شرق بارش باران در نقاط سردسیر بارش برف و در مناطق جنوبی رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران، بر اساس تحلیل آخرین نقشه های هواشناسی تا ظهر سه شنبه در مناطقی از جنوب غرب بخش هایی از مرکز، دامنه های زاگرس مرکزی و به طور پراکنده در بخش هایی از شمال شرق بارش باران در نقاط سردسیر بارش برف و در مناطق جنوبی رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود.

از بعد از ظهر روز سه شنبه با ورود سامانه بارشی دیگری به کشور بارش برف و باران و وزش باد در استانهای واقع در غرب برخی نقاط شمال غرب جنوب غرب، مرکز، دامنه های رشته کوه البرز و بخش هایی از شمال شرق رخ خواهد داد که در استان های جنوبی با رعد و برق نیز همراه خواهد بود.

روز چهارشنبه به تدریج از میزان بارش در شمال غرب و غرب کاسته شده و این سامانه در بخش هایی از مرکز دامنه های البرز مرکزی و شرق و شمال شرقی فعال بوده و در اواخر این روز از کشور خارج می گردد.

روز پنج شنبه در غالب مناطق کشور جوی نسبتاً آرام حاکم خواهد بود؛ لازم به ذکر است روز سه شنبه کاهش نسبی دما بین ۴ تا ۷ درجه در شمال شرق رخ خواهد داد؛ همچنین روز چهارشنبه وزش باد نسبتا شدید در نواحی مرکز، شمال شرق و شرق کشور پیش بینی می شود.

شما این خبر را از کلینیک کاوش می خوانید. کلینیک کاوش ارائه دهنده جدیدترین اخبار پزشکی و سلامت و مطالبی که برای سلامتی شما لازم و ضروری است. مطالب علمی و پزشکی را روزانه در کلینیک کاوش مطالعه نمایید. مطالب پزشکی در سایت کلینیک کاوش بصورت روزانه آپدیت شده و شما می توانید هر روز این مطالب را مطالعه نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *