خانه / دانستنیها پزشکی سلامت / در کلینیک کاوش بخوانید: سونامی سکته و سرطان ناشی از آلودگی هوا ادامه دارد

در کلینیک کاوش بخوانید: سونامی سکته و سرطان ناشی از آلودگی هوا ادامه دارد


سونامی سکته و سرطان ناشی از آلودگی هوا ادامه دارد

سلامت نیوز:رئیس کمیته فرهنگی شورای شهر تهران با تاکید بر اینکه برای جان انسان‌ها ارزش قائل هستیم افزود: متاسفانه سونامی سکته و سرطان ناشی از آلودگی هوای شهر تهران ادامه دارد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا مجتبی شاکری در سیصد و چهاردهمین جلسه علنی شورای شهر تهران گفت: در حالی حجم زیادی از خودروهای جدید برای تهران شماره گذاری می‌شوند که تهران توان این مقدار جمعیت و خودرو را ندارد. اضافه شدن خودروها در حالی انجام می‌شود که از تعداد خودروهای فرسوده کاسته نمی‌شود.

وی افزود: چه مقدار ساخت و ساز معبر در شهر تهران باید داشته باشیم تا پاسخگوی این میزان از خودروهای جدید شماره گذاری شده باشد. لذا باید شماره گذاری خودروها را متوقف کنیم.

وی تاکید کرد: برای جان انسان‌ها ارزش قائل هستیم اما سونامی سکته و سرطان ناشی از آلودگی هوا ادامه دارد که منشا این آلودگی نیز خودروهای در حرکت هستند و ما جلوی آنها را نمی‌گیریم.

رئیس کمیته فرهنگی شورای شهر تهران با تاکید بر اینکه باید برنامه ریزی بر اساس جمعیت و وسعت شهر تهران انجام شود افزود: بازتعریف مجدد تهران با این جمعیت و وسعت جغرافیایی از نکات مهمی است که در راهبرد شورای شهر تهران در مدیریت این کلانشهر باید مد نظر قرار گیرد.

شما این خبر را از کلینیک کاوش می خوانید. کلینیک کاوش ارائه دهنده جدیدترین اخبار پزشکی و سلامت و مطالبی که برای سلامتی شما لازم و ضروری است. مطالب علمی و پزشکی را روزانه در کلینیک کاوش مطالعه نمایید. مطالب پزشکی در سایت کلینیک کاوش بصورت روزانه آپدیت شده و شما می توانید هر روز این مطالب را مطالعه نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *