پنج شنبه , فروردین ۲۱ ۱۳۹۹
خانه / دانستنیها پزشکی سلامت / در کلینیک کاوش بخوانید: گلایه از بلاتکلیفی ساختمان نیمه کاره بیمارستان امام خمینی

در کلینیک کاوش بخوانید: گلایه از بلاتکلیفی ساختمان نیمه کاره بیمارستان امام خمینیسلامت نیوز: عضو شورای اسلامی شهر تهران خواستار ورود شورا برای تکمیل ساختمان نیمه کاره بیمارستان امام خمینی شد و از تکمیل نشدن این ساختمان گلایه کرد .
به گزارش سلامت نیوز به نقل از خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، علی صابری در سیصد و شانزدهمین جلسه شورا با اشاره به ساختمان نیمه کاره بیمارستان امام خمینی (ره) در بزرگراه چمران،گفت: روزانه تعداد زیادی از بیماران به بیمارستان امام خمینی (ره) مراجعه می‌کنند و قرار بود به دلیل کمبود ظرفیت این بیمارستان توسعه یابد، اما متاسفانه سال‌هاست که اسکلت نیمه کاره این ساختمان رها شده است و به نظر می‌رسد شورای شهر باید وارد مقوله تکمیل این بیمارستان شود.

وی در ادامه سخنان خود با انتقاد از یک برنامه ورزشی در تلویزیون گفت: متاسفانه شاهد بودیم که مجری ناآگاه یکی از برنامه‌های ورزشی تلویزیون اصرار داشت که شورای شهر تهران برای توسعه ورزش قهرمانی یکی از شهرستان‌ها وارد عمل شود و این نشان می‌دهد که از چارچوب و شرح وظایف شورا بی‌خبر بوده است.

شما این خبر را از کلینیک کاوش می خوانید. کلینیک کاوش ارائه دهنده جدیدترین اخبار پزشکی و سلامت و مطالبی که برای سلامتی شما لازم و ضروری است. مطالب علمی و پزشکی را روزانه در کلینیک کاوش مطالعه نمایید. مطالب پزشکی در سایت کلینیک کاوش بصورت روزانه آپدیت شده و شما می توانید هر روز این مطالب را مطالعه نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *