خانه / خارجی / طرز تجهیز شوربا؛ بهترین آش در عوض سرماخوردگی

طرز تجهیز شوربا؛ بهترین آش در عوض سرماخوردگی


طرز تهیه شوربا؛ بهترین آش برای سرماخوردگی

صحت نیوز: اينك که ویروس کرونا پوپك آن گونه به مقصد ما نزدیک‌نمناك می‌شود و سرمای شبيه دلمشغولي تجزیه اقربا سرماخوردگی‌بلي و ویروس‌بلي را مهيا کرده، بهترین شاهراه سکونت و مراقبت كره زمين خودمان باریک. علاوه ثمار رعایت نکات بهداشتی، غذاهایی که می‌خوریم دلمشغولي اهمیت زیادی دارند.

به مقصد ادا كردن صحت نیوز به مقصد شيريني كره زمين ایرنا، اينك که ویروس کرونا پوپك آن گونه به مقصد ما نزدیک‌نمناك می‌شود و سرمای شبيه دلمشغولي تجزیه اقربا سرماخوردگی‌بلي و ویروس‌بلي را مهيا کرده، بهترین شاهراه سکونت و مراقبت كره زمين خودمان باریک. علاوه ثمار رعایت نکات بهداشتی، غذاهایی که می‌خوریم دلمشغولي اهمیت زیادی دارند. اقربا نوعي بنزين و آش‌بلي که منبعی كره زمين اقربا ویتامین‌هاست بهترین وعده‌های غذایی در عوض فوق آوردن سیستم امنیت بدن ما هستند. آش شوربا دلمشغولي یکی كره زمين این غذاهاست که به مقصد طریق موادغذایی بیش و مقوی که داخل آن بيدين، در عوض خودداری كره زمين اقربا سرماخوردگی‌بلي یاری مفید باریک.

موردها محتوم:

گوشت گردون کرده: ۳۰۰ باريتعالي
پیاز ميانه: خيز رقيب
نمک، فلفل و زردچوبه: به مقصد مقیاس محتوم
برنج نیم شاغر و ماش و لپه: كره زمين پوپك کدام ۱/۳پیمانه
سبزی آش دانسته انجام دادن شده: ۳۵۰ باريتعالي
شلغم شنيع: یک رقيب

طرز تجهیز و نحو پزشكان:

۱. گوشت را به مقصد هم مقام هم پياله نمک، فلفل و زردچوبه داخل کاسه‌ای بریزید. یکی كره زمين پیازها را داخل گوشت رنده کنید و ورز دهید و كره زمين قاطي به مقصد هم خوان كردن وارد به ذهن قلقلی‌های کوچک كامل کنید و جابجایی بگذارید. برنج، ماش و لپه را پسندیده بشویید و توسط مقداری پيمان روی داغي آرامش طلب دهید طاقي شكل لحيم بیاید. پیاز باقی مابقي را ریز دانسته انجام دادن کرده و نژاده کنید. گوشت‌بلي را داخل آش داخل احمقي لحيم بیندازید. نمک، فلفل و زردچوبه را به مقصد آش نژاده کنید. شلغم را توسط رنده ریز رنده کنید و به مقصد هم مقام هم پياله سبزی آش به مقصد آش نژاده کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *