پنج شنبه , فروردین ۲۱ ۱۳۹۹

“به این نوشته امتیاز بدهید”

بورسیه ی تحصیلی اتریش

 

آیا به دنبال بورس های تحصیلی و کمک های مالی دراتریش هستید ، آیا متقاضی اخذ بورسیه تحصیلی از دانشگاه های اتریش هستید؟ آیا به دنبال راه های اخذ کمک هزینه تحصیلی از دانشگاه های اتریش هستید ؟در اینجا شما می توانید اطلاعات متعلق به فرصت های بورس تحصیلی در اتریش را پیدا کنید. دانشگاههای اتریش انواع مختلفی از بورس های تحصیلی برای دانشجویان بین المللی در رشته های مختلف آموزشی فراهم می کنند .بورس های تحصیلی مختلفی برای تحصیل در اتریش ارائه شده است.  توجه داشته باشید امکان دریافت کمک هزینه تحصیلی در اتریش وجود دارد. بورس های تحصیلی و همچنین تامین مالی پروژه های ممکن برای دانش آموزان و محققان بین المللی در کشور اتریش میسر است. بسته به کشور خود از مبدا و سطح مطالعات خود ، گزینه های مختلف برای اخذ بورسیه وجود دارد. لطفاً در نظر داشته باشید که بورسیه تحصیلی توسط موسسات مختلف ارائه می شود .

در سال ۲۰۰۵ شورای ملی اتریش، بورس بنیاد جمهوری اتریش را به عنوان قانون در مجلس اتریش به تصویب رساند ، که به عنوان کمک هزینه آموزشی برای تمام مناطق در اتریش در نظر گرفته شده است.

دانشجویان مقطع کارشناسی، فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد و دکترا در اتریش که مایلند تحقیقاتی در مورد دیپلم، پایان نامه کارشناسی ارشد یا پایان نامه خود داشته باشند می توانند برای این بورس تحصیلی اقدام کنند . که در موسساتی نظیر(دانشگاه ها، آکادمی علوم اتریش، کتابخانه ملی، آرشیو ملی)  برای یک دوره ۱ الی ۴ ماهه به پژوهش و تحقیقات علمی بپردازند . بسته شدن تاریخ برای اقدام: اول مارس و اول سپتامبر هر سال می باشد .

متقاضیان کار در دانشگاههای خارج از اتریش که مایل به تحقیقات در اتریش در مقطع فوق دکتری باشند می توانند برای پژوهش در موسسات تحقیقات علمی (به مانند دانشگاه ها، آکادمی علوم اتریش، کتابخانه ملی، آرشیو ملی) اقدام نمایند؛ که طول مدت اقامت به حداکثر ۱۲ ماه محدود شده است. بسته شدن تاریخ برای اقدام: اول مارس و اول سپتامبر هر سال می باشد.

امکان به دست آوردن یک برنامه کمک هزینه تحصیلی (کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری) در اتریش وجود دارد. در شرایط معمولی و برای مقطعی غیر از مقطع دکترا, کمک هزینه یا بورسیه هنگام پذیرش وجود ندارند. پس از ورود به دانشگاه می توان برای موسسات مختلف در خواست بورسیه داد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *